Sağlık, moda, güzellik, cilt bakımı ve her konuda yaşam tarzınızı belirlemenizi sağlayacak web sitesi. Yaşam tarzınızı belirleyin, farklı olun!
Sponsorlu Bağlantılar

Yaşam Tarzı Facebook'da!

favicon-blue-690x690-copy
Sponsorlu Bağlantılar

Doğal yollarla diş nasıl beyazlatılır?

Doğal yollarla diş nasıl beyazlatılır? Yorumlar: 0 Okunma:
Sponsorlu Bağlantılar

MightyAdsense

Dişlerin beyaz olması hem sağlığımız hem de görüntümüz açısından çok önemlidir. Beyaz olmayan dişler hoş olmayan bir görüntü ortaya çıkarır. Çünkü bir insan ile konuşurken en çok dişlerimiz görülmektedir. Beyaz olmayan ve sağlığını yitirmiş dişleri karşımızda ki insanın görmesi rahatsızlık verici bir durumdur. Dişleri beyazlatmak için en güzel yöntemlerden birisi doğal yöntemlerdir. Doğal yöntemler ile dişleri beyazlatabilir ve o beyazlığı koruyabilirsiniz. Ayrıca doğal beyazlatma yolları diş sağlığı içinde faydalıdır.

Zeytinyağı: Güzel bir gülüşe sahip olmak istiyorsanız buna zeytinyağı çözümü ile ulaşabilirsiniz. Dişlerde oluşan lekeleri ortadan kaldırır. Yapılması gereken küçük bir pamuğa zeytinyağı dökerek o pamuk ile dişlerimizi temizlemek.

Portakal kabuğu: Portakalın kabuğunun iç tarafını hafif bir şekilde dişlerimize sürüyoruz. Bu işlemi en az 5 dakika uyguluyoruz. Uyguladıktan sonra soğuk su ile ağzımızı çalkalıyoruz. Bu yöntem sayesin de doğal olarak dişleriniz beyazlığa kavuşacaktır.

Sirke: Küçük bir pamuğa sirkeyi dökerek dişlerinizi temizleyiniz. Ve sonrasında su ile ağzınızı çalkalayın. Sirke içinde bulundurduğu mineraller sayesinde temizleyici bir etkiye sahiptir. Dişlerinizi mükemmel bir beyazlığa kavuşturacaktır. Ve tamamen doğal bir yöntemdir.

diş beyazlatma diş beyazlığı doğal diş beyazlatma 150x150 Doğal yollarla diş nasıl beyazlatılır? Diş sağlığı ve diş beyazlatma için her zaman doğal yöntemleri tercih etmek gerekmektedir. Doğal yöntemler ile yapılan diş beyazlığı kalıcı bir beyazlık sağlayacaktır. Doğal olmayan yöntemler belli bir sürelik dişlerinizi beyazlatır ve eski haline getirir. Ayrıca birçok yan etkisi bulunduğu için diş sağlığınıza ciddi sorunlar yaşatabilir. Doğal yollar ile mutlu gülüşler!

Okunanlar:

doğal yollarla nadıl diş beyazlatılır
Sponsorlu Bağlantılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>