BEYAZ KABAN MODELLERİ

Yarım kloş etekli, büyük siyah düğmeli bir beyaz kabanı dar siyah pantolonunuzla beraber giyerek kışın soğuğuna şık bir biçimde meydan okumaya ne dersiniz? Çabuk kirlenen ve kiri de gösteren bir renkle tasarlanmış olsalar da beyaz kaban modelleri o kadar şık ve güzel görünüyor ki bir tanesine sahip olma isteği duymamak kolay değil. Serin bir sonbahar gününde siyah tayt, siyah çizmeler ve siyah beyaz kırçıllı dökümlü bir kazakla yaptığınız şık kombini boyu kalçaların altına kadar inen beyaz bir kabanla tamamlayarak çok hoş görünebilirsiniz. Çantaya gelince; böyle bir kombine siyah çanta yakışır. Ama farklı renkte bir kazak ve ona uygun bir çanta da düşünebilirsiniz tabii.

Kot pantolon, siyah kazak ve siyah ayakkabılarla yapılmış bir kombini de beyaz kabanla tamamlayabilirsiniz. Beyaz renkli kürk yaka kaban modelleri de son derecede cazip görünüyor; yakasındaki kürkten kol uçlarına da geçirilmiş olan böyle bir kaban şık bir parça isteyenlerin kaçırmaması gereken modeller arasında. Açık yakalı gir bir bluz ve gri pantolonla yaptığınız kombini şık bir fularla tamamlayın ve üstüne beyaz kabanınızı alın; çok hoş ve zarif görüneceksiniz. Veya siyah taytınızın üstüne uzun bir beyaz kazak, altına da beyaz çizme giyin ve kıyafetinizi beyaz kabanla tamamlayın. Beyaz kabanlarla yaptığınız kışlık kombinlere güzel bir şapka da ekleyebilirsiniz. Abiye kaban arayışı içindeyseniz beyaz kaban modelleri arasında bu tarz parçalar da bulmanız mümkün. Bu renkteki kabanlarınız hele ki sıklıkla giyerseniz çabuk kirlenecektir ve temizlik için iyi bir kuru temizlemeciye vermek daha emin bir yöntemdir; haberiniz olsun.

beyaz kaban17

beyaz kaban1 beyaz kaban2beyaz kaban3 beyaz kaban4 beyaz kaban5Kate Beckinsale beyaz kaban7 beyaz kaban8beyaz kaban9 beyaz kaban10 beyaz kaban11beyaz kaban12 beyaz kaban13 beyaz kaban14beyaz kaban16 beyaz kaban15

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.