2014 Adil Işık Bayan Kazak Modelleri

Son yıllarda modanın kalbini tutan markalardan biri olan Adil Işık, 2014 sezonuna da damga vurmaya hazırlanıyor. Kaliteli ürünleri ve aynı zamanda trend tasarımları ile dikkat çekmekte olan Adil Işık, özellikle genç hanımların ilgisini çekmekte. Soğuk kış aylarından etkilenmek istemeyen ve aynı zamanda şıklıklarından da taviz vermeyi düşünmeyen bayanlar için pek çok farklı seçenek sunan Adil Işık markasının en çok dikkat çeken ürünlerini sizler için bir araya getirerek alışverişiniz öncesi fikir sunmak istiyoruz.

Adil Işık Tasarımları Göz Dolduruyor

Her zaman kalitesi ile diğer markaların bir adım önünde olan Adil Işık markası 2013 ve 2014 sezonunda tasarımları ile de göz dolduruyor. 2014 kazak koleksiyonunda yer alan birbirinden güzel kazaklar arasında ilk olarak dikkatimizi çeken modeller örgü kazaklar oluyor. Kadınların her zaman ilgi gösterdikleri modellerin başında gelen örgü kazaklar bu yıl Adil Işık tasarımcılarının özgün ellerinde yeniden hayat bulacak. Açık renkler ile çeşitli desenlerinde yer aldığı örgü kazaklar Adil Işık mağazalarının en çok ilgi çeken modeli olacağa benziyor.

Adil Işık 2014 bayan kazak modelleri arasında dikkat çeken bir diğer model ise uzun kazaklar oluyor. Bu yılın trendleri arasında yer alan taytlar ile rahatlık ile giyilip şık bir görüntü ortaya çıkarttığı için tercih edilen uzun kazaklar Adil Işık mağazalarında sizleri bekliyor.

2014 Adil Işık Bayan Kazak Modelleri 42014 Adil Işık Bayan Kazak Modelleri 1

2014 Adil Işık Bayan Kazak Modelleri 22014 Adil Işık Bayan Kazak Modelleri 32014 Adil Işık Bayan Kazak Modelleri 5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.